O MNIE

Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej – znajdę go.

Nazywam się Aleksandra Walczyk. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku ekonomicznym (specjalność: administracja). Kilka lat pracowałam zawodowo w administracji, jednak praca na etacie nie sprawiała mi przyjemności.

Obecnie robię to co kocham, jestem Wirtualną Asystentką i naturalnie wspieram biznes moich klientów.

Dlaczego Naturalne Wsparcie?

Zależy mi na współpracy, która przebiega NATURALNIE. Jasne wskazówki, jasne zadania i jasne działanie. Nie ma napięcia, niepotrzebnego stresu i jakichkolwiek obaw.

Chcę poznać mojego klienta, dowiedzieć się dokładnie, na czym polega jego biznes, jakie ma wartości i czy w jakiś sposób są zgodne z moimi. To jest podstawa udanej współpracy. Dzięki temu nie ma żadnych niedomówień i wszyscy są zadowoleni. Moi klienci wiedzą, że mogą na mnie liczyć.

Pomogę Ci zadbać o każdy aspekt Twojego biznesu

Jestem osobą odpowiedzialną i zorganizowaną. Posiadam doświadczenie w tworzeniu e-booków, grafik i stron internetowych. Uwielbiam również pracę z tekstem, która mnie uspokaja. Zajmuję się transkrypcją, korektą i redakcją tekstów.

Uwielbiam wszelkie prace administracyjne, które dla innych mogą wydawać się monotonne. Jestem osobą, która bardzo zwraca uwagę na szczegóły. Swoje zadania zawsze wykonuję na 100%.

Bardzo ważna jest dla mnie autentyczność i bycie sobą w każdej sytuacji. Nigdy nie udaję kogoś, kim nie jestem.

Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych chłopaków. Ważny jest dla mnie rozwój duchowy i kontakt ze sobą – medytuję, ćwiczę jogę. Stawiam na ciągły rozwój, stale pogłębiam swoją wiedzę poprzez udział w kursach i czytanie książek.

Praca Wirtualnej Asystentki jest dla mnie pewnego rodzaju medytacją, podczas której jestem sama ze sobą i mogę skupić się na działaniu. Dzięki temu masz pewność, że moje zadania zostaną wykonane prawidłowo.

Jeżeli szukasz osoby, która pomoże Ci w Twoim biznesie, odciąży z zadań, których nie umiesz lub nie chcesz wykonywać, a jednocześnie zależy Ci na naturalnym, prawdziwym kontakcie i 100% zaufaniu – napisz do mnie wiadomość.

W moim biznesie ważne są dla mnie:

Zrównoważony rozwój i mój wpływ na środowisko

Autentyczność

Efektywność

Współpraca

Edukacja

Wolność

Współpraca ze mną, pomoże Twojej firmie rozkwitnąć szybciej, więc po co czekać dłużej?